KONST / Litografier / Färglitografi 15018403
nr 1501 8403
Lennart Aschenbrenner
(f. 1943), Sverige
Signerad, numrerad 257/295, daterad -99. Färglitografi. Bladets mått: 19x26 cm, yttermått inklusive ram: 32x38 cm
Lennart Aschenbrenner, svensk målare, grafiker och skulptör född 1943.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 november 2022
kl 18:51:03
7/11 14:52:52
7/11 15:35:41
Lennart Aschenbrenner
Läs mer om Lennart Aschenbrenner